Aktualitet dhe Lajme

“A të bëhemi çift dhe të shkojmë në finale”? Konkurenti i “Big Brother VIP” i bën kërkesën banores

Share

Ish-futbollisti i Kombëtares, Klodian Duro i ka propozuar Meri Shehut që të bëhen çift në mënyrë që të shkojnë në finale.

Astrologia duke qeshur e pranoi planin, ndërsa tha se ka frikë që mos duket e sajuar pasi nuk mund të shtiret.

Klodiani: A të bëhemi çift dhe të shkojmë në finale? Se të gjithë…
Meri: Ne mund të bëhemi çift se unë se kam problem.
Klodiani: Shkojmë deri në finale pastaj kaloj vetë. Në finale bëjmë lekë, e ndajmë njëri në vend të parë tjetri në vend të dytë.
Meri: Ne çiftin e bëjmë por ke një partnere që se bën dot, duket si e sajuar.
Klodiani: E bëjmë që të duket reale, sot do të vi të kërkoj dorën.
Meri: E bën ë, ku e ke unazën?
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button