Lajme nga DibraPërditshmëriPersonalitetePeshkopiPolitikëShqipëria

Vjen reagimi “Alla dibrançe” nga Ulsi Manja

Share

Nje reagim “Alla dibrance” ka ardhur nga Ministri i Drejtësisë z. Ulsi Manja ne llogarine e tij ne facebook, per lajmin e djeshem sikur babai i kryetari te Partise Socialiste Diber, z.Agron Cerri mori pjese ne takimin e Lulzim Bashes ne Diber!

???? Me një nga gurët e themelit të Partisë Socialiste në Dibër
Dëborat shkojnë e vijnë po Bushi ynë na pret përherë, na këshillon, na përkrah, na shkul dhe veshin e pastaj na përcjell sërish buzagas ????
Nuk është vetëm. Janë dhjetëra, qindra e mijëra ata të moshës së këtij fisniku, që qëndrojnë si kujtesë e jona. Dua me zemër dhe mirënjohje t’u uroj të gjithëve jetë të gjatë, pleqëri të mbarë dhe një Vit të Ri të begatë për ta, fëmijët, niprit e mbesat ????????
Gëzuar e qofshi të nderuar!????
May be an image of 3 people and people standing

 

Comment
Share

25 comments

Most relevant

Një kafe nga ju!

Back to top button