Aktualitet dhe Lajme

Vidhet një Range Rover pranë stadiumit Arena Kombëtare, arrestohet autori

Share

Vidhet një automjet luksoz Range Rover pranë stadiumit Arena Kombëtare.

Pronari i mjetit njoftoi policinë sapo konstatoi vjedhjen.

Policia rrugore e cila u sinjalizua për ngjarjen nisi kontrollet në terren.

Falë ndërhyrjes në kohe mjeti u gjet ne Kamëz duke lëvizur në drejtim të Fushë Krujës.

Policia arrestoi në flagrance autorin e identifikuar si Adrian Hamalli i cili ishte maskuar si lypës./albeu.com
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button