Aktualitet dhe Lajme

VIDEO / Protestat e 11 Korrikut, ironizon Kulluri: Nuk shohim Izaurën dhe Beautiful….

Share

Protesta qytetare per skandalin tek Onkologjiku kishte pesefishin e njerezve qe arrin te mbledhe Foltorja. Keshtu deklaroi Edvin Kulluri i cili tha se cikli i Sali Berishes eshte cikel mbijetese dhe jo cikel fitues.

“Ka humbur te gjitha bastionet e PD dhe akoma dalin flasin per fitore. Protesta e 11 korrikut? Protestat s’jane telenovela si Izaura te Bashkia e Tiranes apo Beautiful te kati i tete…” – tha Kulluri.

VIDEO E PLOTE:


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button