Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ Mjeku Edmond Gashi ikën me vrap pas gjyqit për masën e sigurisë

Share

Pas masës së sigurisë në gjykatë e Tiranës, mjeku i Onkologjikut Edmond Gashi ka ikur me vrap për t’i shpëtuar syrit të mediave. Në një video të filmuar nga gazetarët, Gashi shihet teksa largohet me shpejtësi pavararësisht shëndetit të tij.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button