Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ Egla shfaqet në gjendje jo të mirë shëndetësore, në shtëpinë e BBV mbërrin zarfi: Vëllai i madh do t’ju lajmërojë…!

Share

Banorja e Big Borther VIP, Egla Ceno është në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Në ambientet e shtëpisë janë futur disa mjekë, të cilët po kujdesen për shëndetin e aktores, e cila ka marrë edhe serum.

Ndërkohë në shtëpi ka mbërritur edhe një zarf, të cilin e lexoi Julian Deda.

“Banorë, për shkak të një komplikacioni shëndetësor, Egla është nën kujdesin e mjekëve. Vëllai i madh do t’ju lajmërojë për vazhdimin e rrugëtimit të saj”, lexoi Julian Deda zarfin.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button