Aktualitet dhe Lajme

U vra me thikë, 18-vjeçari përcillet sot për në banesën e fundit

Share

Në shtëpinë e 18-vjeçarit Aurelio Dervishi, ka pllakosur zia. Ai humbi jetën pas një sherri me një grup të rinjsh, të cilët e plagosën me thikë.

18-vjeçari ishte djalë i vetëm i familjes, ndërsa ka lënë pas edhe një motër.

Aurelio Dervishi, do të përcillet sot për në banesën e fundit.

Ndërkohë, miq e familjarë të tij janë mbledhur në banesë.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button