Aktualitet dhe Lajme

Tronditet Vlora, vritet me armë 23-vjeçari

Share

Një i ri ka mbetur i vrarë mbrëmjen e sotme pas disa të shtënave me armë zjarri në Vlorë.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur pranë Poliklinikës së qytetit, ndërsa viktima është një 23-vjeçar ende i paidentifikuar.

Sakaq, rrethanat mbeten ende të paqarta.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button