Aktualitet dhe Lajme

“Ti ketë të rënda” Ledjoni pyet Riken se çfarë quan “burrë”, përgjigjet Arbëri

Share

Opinionisti i spektaklit televiziv “BBVA3”, Arbër Hajdari, ka shprehur mbrëmjen e sotme opinionin e tij për sa i përket debateve brenda shtëpis, ku vlerësoi edhe Meritonin pasi kërkoi falje pas veprimit të tij, ku hoqi rripin pasi Rikja i tha ‘je femër’.

Më pas Ledjoni pyeti Riken se çfarë quan një burrë, pyetje së cilës Arbëri nuk i rezistoi.

“Ti ketë të rënda. E tha ajo nuk duhet ti ketë të lehta, por të rënda. I kam parë të gjitha deri në orën 2:28”, tha ai.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button