Aktualitet dhe Lajme

Serbi, çifti vret dy fëmijët dhe më pas hidhen nga kati i 17-të i pallatit

Share

Një ngjarja tragjike ka ndodhur në Serbi ku raportohet se një çift ka kryer vetëvrasje duke u hedhur nga një pallat 17-katësh në Bulevardin Cara Lazara 7, Novi Sad. Çifti, një burrë 25-vjeçar dhe një grua 23-vjeçare, nuk jetonin në atë pallat, por ata janë gjetur të hedhur nga një pallat në Petrovaradin.

Sipas informacioneve jozyrtare mediat serbe raportojnë se sot policia ka gjetur gjithashtu trupat e dy djemve në rrugën Toma Maretić në Petrovaradin. Vdekja e djemve është lidhur me vetëvrasjen e çiftit të cilët ishin gjithashtu prindërit e tyre.

Informacionet jozyrtare thonë se në banesën në Petrovaradin ku jetonin çifti vranë fëmijët e tyre, një dhe tre vjeç dhe më pas u nisën për në Novi Sad, thyen derën nga dalja në çati dhe u hodhën.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button