Përditshmëri

Thellohet tragjedia, ndërron jetë një tjetër anëtare e familjes Lala

Teper e dhimbshme .

Share

E dhimbshme, thellohet tragjedia ne familjen dibrane Lala, pas nje infakti ,ndërron jete ne dreken e varimit te 8 te afermeve edhe Fiqirete Lala , nusja e vellait te madh te familjes Lala.

Ngushellime  dhe qofte e Xhennetit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button