Aktualitet dhe Lajme

Tentoi të arrestonte një person që lëvizte me thikë rrugëve, plagoset efektivi i policisë në Durrës

Share

Këtë të enjte, një person është shfaqur me thikë në zonën e Currilave në l.nr 1 Durrës.

Në vendngjarje kanë shkuar forcat e gatshme të komisariatit të Durrësit, të cilët kanë tentuar ta kapin dhe ta çarmatosin.

Në këte tentative, një polic ka mbetur i dëmtuar lehtë në një kohë që personi me thikë është arrestuar.

Kanë qenë qytetarët ata që i kanë telefonuar policisë.

Lajmi në përditësim…
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button