Aktualitet dhe LajmeBare dhe RestoranteDibra MarketingFesta dhe EventeLajmi i funditNë PeshkopiPërditshmëri

Tek “Vëllezërit Mazari” në Peshkopi

Share

Idetë e bukura nisin pa plan! E tillë ishte dhe dëshira për të realizuar një projekt unik në formën e një ambienti të ri në periferi ose ne hyrje te qytetit te Peshkopise!

“Vellezerit Mazari” kane krijuar kete hapësirë e cila vishet me një ndjesi të ngrohtë dhe bashkëkohore dhe është ideuar me kujdes për të mundësuar rehati, por edhe sherbim.

Mazari Lounge” ju fton të shijoni një paradite relaksuese dhe të qetë, apo një mbrëmje të këndshme dhe të gjallë nën shoqërinë e tingujve të përzgjedhur të muzikës, ku keto dite vere sic e shikoni dhe ne foto, shoqerohet edhe me festa gjate fundjaves!

 

Ja dhe nje video spot gjate festes se fundjaves se kaluar!

Kjo ndertese është e përshtatshme për njerezit ka një gamë të gjërë aktivitetesh duke filluar nga ky Bar Kafe gjate dite deri ne darke ku ne nje ambjent te mrekullueshem, do gjeni nje shumellojshmeri pijesh por dhe me nje kafe nga me te mirat ne qytet.

Nje hapsire ku keni parking ne cdo kohe!

Poashtu aty do gjeni edhe nje auto-servis modern ku do sherbime qe ofrohen jane si me poshte:

  1. Servis makinash
  2. Test kompjuterik
  3. Gomisteri
  4. Karotrec
  5. Gjenerik

Orari: 09 me18:30

Ketu do gjeni edhe nje lavazh teper special i cili e nis punen nga ora 8:30 deri ne 19:00

Shpesh here djemte qe angazhohen dhe punojne aty jane te apasionuar edhe per sporte te aventures si ajo Off Road qe u zhvillua kete vit ne Tirane.

Adresa: Ne Llasen, Peshkopi prane NJ.A Melan

Numer cel: 0673666666

I gjeni ne Instagram dhe ne facebook

Adresa ne google map:

Back to top button