Aktualitet dhe Lajme

Sot protesta e opozitës para bashkisë/ Policia thirrje organizatorëve: Distancohuni nga dhuna!

Share

Teksa sot mbahet protesta e radhës e organizuar nga opozita dhe Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, Policia e this Shtetit bëri dje një reagim. Kjo e fundit ka marrë masa për tubimin që do të mbahet përpara Bashkisë së Tiranës.

Efektivët iu bëjnë thirrje qytetarëve që të distancohen nga dhuna.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button