Aktualitet dhe Lajme

Arrestohen dy shqiptarë në Milano, policia i gjen heroinë dhe 70 mijë euro

Share

Dy shqiptarë të moshës 36 dhe 46 vjeç janë arrestuar në Milano.

Në garazhin e shtëpisë së tyre policia gjeti 5.2 kilogramë heroinë.

Pas zbulimit të heroinës, policia ka kontrolluar shtëpinë e të dyve dhe ka gjetur kartëmonedha. Në total u gjetën dhe sekuestruan 70 mijë euro.

Të dy janë vënë në pranga me akuzën e posedimit me qëllim të shitjes së drogës.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button