Aktualitet dhe Lajme

Shtrohen 9 rrugë të reja në Tiranë

Ekipi i Mirëmbajtjes së Rrugëve në kryeqytet ka shtuar me asfalt në zona të ndryshme si rrugët “Ligor Lubonja”, “Danish Jukniu”, “Ilia Papanikolla”, “Bubulina”, “Fadil Hadushaj”, Blloku i Nj.A.nr.4, “Shyqyri Bërxulli”, “Him Kolli”, “Llazi Miho”.

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka siguruar banorët se këtë mandat një vëmendje të veçantë do të marrin ndërhyrjet nëpër lagje, për të çuar asfaltin gjer në shtëpinë më të largët./tvklan.al

The post Shtrohen 9 rrugë të reja në Tiranë appeared first on Tv Klan.


Huazuar nga TVKLAN

Artikuj të ngjashëm

Back to top button