Aktualitet dhe Lajme

Vrasja e Arian Gosës, gjenden në zonën e plazhit në Durrës makina e Habib Rexhës dhe arma e krimit

Share

Policia ka sekuestruar armën dhe makinën e përdorur nga Habib Rexha, në vrasjen e Arjan Gosës, ngjarje e ndodhur pak ditë më parë në Kavajë.

Arma e sekuestrua pas dëshmisë së dhënë nga Rexha para grupit të hetimit, i cili tha se pistoletën e kishte hedhur në afërsi të pistës “Iliria” në Durrës.

Ndërkaq, edhe automjeti i përdorur nga Rexha është gjetur po në Durrës.

vijon

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button