Aktualitet dhe LajmeLajmi i funditPërditshmëriShqipëriaSport dhe Fitnes

Shpërthen “Air Albania”, Lenjani zhbllokon sfidën (VIDEO

Share

Shqipëria ka arritur të kalojë në avantazh ndaj Islandës.

Në minutën e 36-të, Lenjani ka arritur të shënojë me kokë pas një topi të bukur nga Uzuni./ h.ll/albeu.com

 

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button