Aktualitet dhe Lajme

Shkarkohet nga KPK/ Gjyqtari që i dha vulën e PD-së, Berishës

Share

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkoi sot gjyqtarin e Tiranës, Agron Zhukri.

Emri i Zhukrit u lakua në pranverën e vitit 2022 për shkak të shqyrtimit të konfliktit të brendshëm të Partisë Demokratike për logon e partisë dhe vulën duke ia dhene vulen Sali Berishes.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button