Biznese ne ShitjeDibra MarketingDibra Real EstatePërditshmëriPeshkopiReklameShtepi ne Shitje

Shitet më shumë se një ambjent biznesi në Kamen/Peshkopi

Share

Ne katin e pare te nje pallati te mirembajtur dhe fasade te rregullt ne lagjen Kamen/Peshkopi, shitet ky ambjent biznesi qe eshte momentalisht i adoptuar ne dyqan+fast food, eshte i kompletuar me te gjitha kushtet dhe pajisjet e nevojshme per ushtrimet e ketij aktiviteti, poashtu do gjeni dhe nje apartament 1+1 i cili eshte i rikonstruktuar dhe  i ndare ne hyrje me vete.

????Ka nje cmim pak te diskutueshem qe fillon nga 55 milion lekë (të vjetra) por ju mund te kontaktoni me personin e duhur kete numer cel +355682793919 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.


Me nje siperfaqe te brendshme prej 86 m2 duke mos i perfshi edhe disa hapsira te tjera shkon deri ne 100 m2.

Eshte me te gjithe dokumentacionin e regullt te shtetit shqiptar, kontrate e regullt uje dhe drita, nuk ka detyrime te prapambetura .

Rivleresim i bere ne baze te ligjit te pronave.

Ndodhet perballe shkolles ne lagjen Kamen dhe ngjit me ambulancën ku ajo qe vlen per te permenduar eshte se ky dyqan ka dhe klientele nga nxenesit aty afer.

????Ka nje cmim pak te diskutueshem qe fillon nga 55 milion lekë (të vjetra) por ju mund te kontaktoni me personin e duhur kete numer cel +355682793919 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Adresa: Rruga Ahmet Cami ne lagjen Kamen, pallati perballe shkolles kati i pare.

Adresa ne google map:

Back to top button