Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraLajmi i funditPërditshmëri

Tërmeti i fortë godet Qarkun Dibër

Share

Një tërmet i fortë është ndjerë pak minuta më parë në Qarkun e Dibrës

Foto lajm se sa ka qenë magnituda dhe epiqendra.

Lekundjen u ndjene dhe ne Diber, nuk raportohet për lëndime në njerëz apo dëme materiale.

Vijon….!

 

Back to top button