Aktualitet dhe Lajme

Rama publikon pamje nga Shtegu i Ngjyrave: Kukësi, një nga destinacionet e preferuara të turistëve që vizitojnë Shqipërinë

Share

Mëngjesin e sotëm, në një postim në rrjetet sociale, kryeministri Edi Rama, ka ndarë me ndjekësit pamje nga Shtegu i Ngjyrave, që i prijnë udhën lëndinave të mëdha alpine shqiptare.

Kreu i qeverisë shkroi se Kukësi është një nga destinacionet e preferuara të turistëve që vizitojnë Shqipërinë.

Postimi:

“MIRËMËNGJES
dhe me këto pamje të Shtegut të Ngjyrave që i prijnë udhën lëndinave të mëdha alpine shqiptare që qershori i vesh me gjithfarë lulesh e që e kanë futur Kukësin në destinacionet e preferuara të turistëve që vizitojnë Shqipërinë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button