Aktualitet dhe Lajme

Publiku vendosi, ja kush është finalisti i parë i Big Brother Albania VIP 3

Share

Romeo është finalisti i parë i edicionit të tretë të Big Brother Albania VIP 3.

Atij iu komunikua që ishte i eliminuari nga televotimi me Heidin, teksa të vërtetën e mësoi vetëm në studio.

Sa i përket Heidit, banorja do të jetë në televotim të vazhdueshëm për të dalë deri në gjysmë-finale.


Huazuar nga StartNews.

Back to top button