Aktualitet dhe Lajme

Prokuroria kërkon 6 vite burg për Rozeta Dobin, dhe 2 vite për Alda Klosin

Share

Prokuroria e Tiranës ka dhënë pretencën në lidhje me Alda Klosin, ish-zyrtaren e ministrisë së Rindërtimit dhe ministrisë së Financave.

Prokuroria kërkon 6 vite burg për Rozeta Dobin, dhe 2 vite për Alda Klosin

VIJON…

The post Prokuroria kërkon 6 vite burg për Rozeta Dobin, dhe 2 vite për Alda Klosin appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button