Aktualitet dhe Lajme

Drejtoresha e AKSH-it, Mirlinda Karçanaj në SPAK, merret në pyetje mbi hetimet për kreun e ARRSH, Evis Berberi

Share

Drejtoresha e AKSH-it, Mirlinda Karçanaj, po merret në pyetje nga prokurorët e SPAK.

Karçanaj po pyetet, lidhur me në lidhje me hetimet që po kryhen mbi kreun e ARRSH Evis Berberin, si dhe tenderat e mirëmbajtjes se serverëve të ARRSH

The post Drejtoresha e AKSH-it, Mirlinda Karçanaj në SPAK, merret në pyetje mbi hetimet për kreun e ARRSH, Evis Berberi appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button