Dibra Real EstateLajme nga DibraLOKALEPërditshmëriPeshkopiProna ne ShitjeShqipëriaShtepi ne Shitje

Peshkopi, shitet shtepi private dhe një truall, vetëm për 55.000 euro!

Share

Shitet nje shtepi private dy kateshe sebashku me truall ne lagjen Treg/Peshkopi, rruges per tek llixhat.

Edhe trualli edhe ndertesa jane me certifikate pronesie ku siperfaqja e pasurise truall eshte 898 m2 dhe lloji i pasurise ndertese me nje siperfaqe totale 102.82  m2

Trualli ndodhet siper shtepise dykateshe me ngjyre te verdhe, ku mund te shfrytezohet per cdo lloj ndertimi ose cdo lloj shfrytezim tjeter.

Nese jeni realisht te interesuar, kontaktoni me agjentin e shitjes se kesaj prone Adriatik Sula ne kete numer cel:

+355682415000 i cili eshte WhatsApp edhe Viber!

Fotot qe jane me poshte i perkasin shtepise dykateshe, e cila edhe pse do investime por kur e krahason qe shitet sebashku me truallin pas shtepise dhe ka nje cmim prej 55. 000 euro dhe ndodhet ne qender te qytetit dhe ne lagjen muzeale te saj, vlera e saj ka nje cmim te llogjikshem .

Shtepia qe shitet ndodhet siper rruges tek llixhat dhe ka dy rruge ne kembe por edhe mundesi tjera nga pjesa e truallit qe eshte siper saj…!

Nese jeni realisht te interesuar, kontaktoni me agjentin e shitjes se kesaj prone Adriatik Sula ne kete numer cel:

+355682415000 i cili eshte WhatsApp edhe Viber!

Adressa ne google map

Artikuj të ngjashëm

Back to top button