Biznese ne ShitjeDibra Real EstateLOKALEPërditshmëriPeshkopiProna ne Shitje

Peshkopi, shitet objekti që është dhe Bar-Kafe Restorant

Share

Pikerisht shume prane tek DREJTORIA RAJONALE DIBËR ose sic njihet ndryshe tek KSHA, ndodhet ky objekt i cili eshte ne shitje me nje siperfaqe 130 m2 dhe me dokumenta te rregullta!

Kontaktoni me pronarin per cmimin dhe cdo informacion tjeter ne kete nr cel:  tel:355682009148

Aty aktualisht eshte nje biznes i ngritur ku do gjeni nje bar-kafe dhe restorant me nje klientele te ndertuar!

Poashtu keni edhe nje verande rreth 40 m2 si pjese perberese e sherbimit ne kete bar-kafe

Aty do gjeni edhe vend per parkim ku jeni ne rrugen kryesore dhe ne qender te kesaj zone industriale.

Adressa: Prane DREJTORIA RAJONALE DIBËR

Rruga Fuat Dibra , zona industriale ne qytetin e Peshkopise

Kontaktoni me pronarin per cmimin dhe cdo informacion tjeter ne kete nr cel:  tel:355682009148

Ja edhe adressa ne google map

Një kafe nga ju!

Back to top button