Aktualitet dhe Lajme

Përfshihet nga flakët trageti i linjës Sarandë-Korfuz

Share

Digjet në portin e Sarandës një anije.

Mësohet se anija “Santa” është trageti që bën linjën Sarandë Korfuz.

Kishte rreth 40 minuta që kishte ardhur nga Korfuzi.

Zjarrfikëset kanë shkuar në vendngjarje.

Nuk dihet shkaku i zjarrit.

Trageti “Santa” është e kompanisë IONIAN SEAWAYS.

Mësohet gjithashtu se anija nuk kishte njerëz në bord.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button