Aktualitet dhe Lajme

Operacion anti-drogë me urdhër të SPAK në Tiranë, Fushë-Krujë, Krujë dhe Durrës

Policia e Shtetit po zhvillon një operacion anti-drogë me urdhër të Prokurorisë së Posaçme (SPAK).

Sipas burimeve, deri më tani janë ekzekutuar të paktën 15 urdhër-arreste për prodhim dhe kultivim të bimëv narkotike në disa zona. Bëhet fjalë për zona periferike të Tiranës, Fushë-Krujë, Krujë dhe Durrës.

Operacioni është në vijim nga policia./abcnews.al
Huazuar nga abcnews.al

Artikuj të ngjashëm

Back to top button