Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraLajmi i funditPërditshmëri

Normalizohet situata ne Rrugen e Arbrit

Share

Pasi një masiv i madh dheu është shembur pak metra larg hyrjes së tunelit, duke bllokuar totalisht qarkullimin e automjeteve në drejtim të Tiranës dhe qyteteve të Qarkut Dibër, sot normalizohet situata ne Rrugen e Arbrit pas largimit te masivit te dheut e cila erdhi si për shkak të reshjeve të shiut/dëborës me intensitet të lartë.

Pas nje impenjimi maksimal nga kompania Gjoka sot kjo rruge eshte hapur dhe u mundëson qarkullim të sigurt të mjeteve dhe përdoruesve të tyre.

Një kafe nga ju!

Back to top button