Aktualitet dhe Lajme

“Një super nuse”/ Prindërit e Romeos surprizojnë çiftin e sapomartuar, Heidi takon ‘vjehërrit’

Share

Romeo u surpriza sot nga Vëllai i Madh. Prindërit e tij e takuan dhe mes emocionesh e uruan çiftin për dasmën.

“Dasma na pëqeu shumë. Heidi një super nuse, por edhe Romeo një yll”-ishte komenti i nënës së Romeos për dasmën.

Por para kësaj, Heidi bëri një bashkëbisedim me Ledionin në dhomën e rrëfimit.

Ledioni: A është e vështirë të sqarohesh me Romeon?

Heidi: Jo nuk është e vështirë. Është e vështirë të krijosh një lidhje këtu. Unë mendoj për jetën time jashtë. Filluam duke qeshur dhe të bënim gallatë bashkë dhe kjo ishte.

Ledioni: Ti jeton në Itali, me punë je jashtë. Kur e keni folur në fillim, Romeo të kërkoi të vish në Shqipëri, ndërsa ti i kërkove që të vijë ai në Itali. E folët këtë prapë?

Heidi: Është herët (qesh). Nuk është martesë prej vërteti.

Ledioni: Unë e kuptoj që sikleti është, por ju e dini ku jeni futur. Ne duam që publiku të mos ndihet i tradhëtuar. Kjo është arsyeja që ne nuk i kuptojmë. Nuk është qëllimi që ne t’iu vendosim në siklet.


Huazuar nga StartNews.

Një kafe nga ju!

Back to top button