Aktualitet dhe Lajme

Një grua hidhet nga ura e Bunës, dyshohet se është mbytur

Share

Një person është hedhur nga Ura e Bunes, duke i dhënë fund jetës. Sipas raportimeve të para viktima është një grua.
Policia ndodhet në vendngjarje, por ende nuk dihet identiteti i saj. Jane të paqarta rrethanat dhe shkaqet e kësaj ngjarje.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button