Aktualitet dhe Lajme

Ngjarja e rëndë në Shkodër, flet fqinji i babait të Alma Arrazit: I kishte kërkuar ndihmë të atit pak ditë më parë

Share

Azem Bushati babai i Alma Arrazit, 39-vjeçares e cila u vetëmbyt në lumin Buna së bashku me tre fëmijët e saj të mitur, banon në Tiranë tek vajza e tjetër, e cila është e divorcuar.

Për disa kohë kanë jetuar në Lezhë, ndërsa një fqinji të Azemit, i cili kishte komunikuar disa ditë më parë me Bushatin, i ishte shprehur se Alma i ka kërkuar ndihmë në lidhje me problemet që kishte me bashkëshortin, raporton Report Tv.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button