Aktualitet dhe Lajme

Ngeli pa vulë, Basha zbulon lëvizjen e radhës

Share

Arkiva, Lajme, Të fundit

Lulzim Basha ka bërë lëvizjen e parë pasi Gjykata e Apelit i hoqi vulën e PD-së, për t’ia kaluar Sali Berishës.

Zyra e shtypit ka njoftuar se sot ne 17:00, Basha mbledh strukturat, për hedhjen e hapave te radhës.

Vijon…Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button