Lajme nga DibraLajmi i funditLOKALEPërditshmëriShqipëria

Neptun, Peshkopi “Hajde festojmë sëbashku me ulje dhe dhurata”

Share

Neptun Albania me dege edhe ne Peshkopi hedh ne treg broshuren me te fundit te cmimeve dhe ofertave te fundvitit “Hajde festojme sebashku me ulje dhe dhurata”

Kjo eshte broshura me e madhe ndonjehere, mbi 140 produkte ne oferte tek Neptun Peshkopi

Magjia e festave ne shtepine tuaj:

Peshkopi

Rruga “Gjergj Kastrioti”, Peshkopi, Albania, ose ne Pazar

+355 44 50 50 50

+355 44 50 50 50

9:00-21:00

9:00-21:00

Adresa ne google map

Një kafe nga ju!

Back to top button