Aktualitet dhe Lajme

Mister shkaku/ Vetëvritet me çifte në oborrin e banesës 64-vjeçari, detajet e para

Share

Një 64 vjeçar u gjet i pajtë në oborrin e banesës së tij në fshatin Dukas në Patos. Sipas raportimeve të para, viktima dyshohet se është vetëvrarë me çiften që e kishte me leje.

Patos/Informacion paraprak

Më datë 20.05.2024, rreth orës 16:45, në fshatin Dukas, Patos, dyshohet se shtetasi L. V., rreth 64 vjeç, ka vrarë veten, në oborrin e banesës së tij, me armë gjahu të cilën e kishte me leje.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti./m.j


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button