Aktualitet dhe Lajme

“Ma ke thënë me gojën tënde…”, Graciano debaton me Erjolën: Je mashtruese

Share

Prej disa ditësh është përfolur se mes Erjolës dhe Romeos ka një pëlqim. Ka qenë pikërisht Graciano, ai që ka thënë i pari se ‘më mirë do kishte qenë të ishte lidhur me Erjolën se sa me Heidin’.

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme, Graciano ka zbuluar diçka që i ka habitur të gjithë, duke thënë se kur kanë qenë jashtë, Romeo i ka shkruar disa herë mesazhe Erjolës mirëpo ajo nuk i ka kthyer përgjigje, duke ja lënë “seen”.

Kjo temë është diskutuar edhe ditën e sotme, ku dhe ka apsur disa përballje mes Gracianos dhe Erjolës, i cili tregon se ajo ia ka thënë me gojën e saj, por ajo e mohon.

Graciano: Ma ke thënë me gojën tënde nuk kam nevojë të vërtetojë gjë

Erjola: A më thua mashtruese

Graciano: Ashtu je

Erjola: Më lërë pra

Graciano: Ma ka thënë mo lali
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button