Lajmi i funditPërditshmëriRajoni

Lajm i mirë nga Tetova! Nxirren 12 të gjallë nga spitali i djegur, janë jashtë rrezikut për jetën

Share

Mes tragjedisë në Tetovë ka dhe lajme të mira. 12 persona janë nxjerrë të gjallë nga spitali i djegur.

Mediat maqedonase shkruajnë se personat e mbijetuar janë jashtë rrezikut për jetën dhe janë çuar për shërim në disa spitale të tjera deri në Shkup.

Ndërkohë numri i viktimave zyrtarisht mbetet 14 kurse organet hetimore menjëherë janë vendosur në lëvizje për të zbardhur ngjarjen.

(BalkanWeb)

Back to top button