Aktualitet dhe Lajme

Kush është banori i ri që i bashkohet shtëpisë së Big Brother-it?

Share

“Prime-n” e kaluar, moderatori i spektaklit televiziv “BBVA3”, Ledion Liço paralajmëroi se do të kishte dy hyrje të reja.

Banori i ri sapo është prezantuar dhe është një personazh i njohur nga po i njëjti format.

Ai është Liam Mandiaro, i cili ka qenë në një edicion me Gracianon.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button