Aktualitet dhe Lajme

“Kujt i thua pise o plakë e ndyrë?”, debat me ofendime mes Françeskës dhe Eglës: O zhulse…!

Share

Ditën e sotme ka pasur mjaft debate mes banorëve të Big Brother VIP e më shumë prej tyre Egla.

Teksa ka debatuar me Françeskën në dhomën e gjumit, të dyja kanë agravuar në fjalë ofenduese me njëra-tjetrën. Shkak siç duket janë bërë peshqirët e trupit dhe që Françeska i ka larë me 30 gradë.

Françeska: Çfarë nuk shkon me ty? Kujt i thua pise? Kujt i thua pise ti mi? A je në terezi se çfarë po thua?

Egla: Je një zhulse! Peshqirët e trupit me 30 gradë? Më hap rrugën zhulse.

Françeska: U bëre ti të më thuash zhulse? Plakë e ndyrë.

Egla: Ik mi pise, zhulse, mos i prek peshqirët!


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button