Aktualitet dhe Lajme

Kreu i PD-së në Greqi dhe Vangjel Dule, vizitojnë Belerin në paraburgimin e Fierit

Share

Kreu i Partisë Demokratike në Greqi, Andreas Lloverdhos, ka udhëtuar drejt Fierit, për takuar me kryetarin e zgjedhur të bashkisë së Himarës, Fredi Beleri.

Mësohet se Lloverdhos është paraqitur në paraburgimin e Fierit, i shoqëruar nga kreu i PBDNJ, Vangjel Dule.

Kujtojmë se Beleri u dënua me 2 vite e 6 muaj burg nga SPAK, ndërsa akuzohet për blerje votash për zgjedhjet e 14 majit.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button