Aktualitet dhe Lajme

Kjo është policja që vrau veten me armën e shërbimit

Share

Personi që shihni në foton e mësipërme është, 21-vjeçarja Aldorjana Loshi, efektivja e policisë e komisariatit nr.5 në Kamëz, që vrau veten sot me armën e shërbimit.

Policia e Tiranë/ Informacion paraprak

Më datë 24.05.2024, rreth orës 18:30, në rrugën “Ali Demi”, është vetëvrarë me armë zjarri në banesë shtetasja A. L., 21 vjeçe, punonjëse Policie pranë Komisariatit të Policisë Nr. 5. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button