Aktualitet dhe Lajme

Joao Felix është i bindur, sulmuesi portugez dëshiron qëndrimin te Barcelona

Share

Joao Felix është i qartë për të ardhmen e tij dhe ajo është vetëm te Barcelona.

Sipas raportimeve të mediave spanjolle, sulmuesi portugez refuzoi ofertën e Benfica-s, klub për të cilin ai ka luajtur më herët.

Sulmuesi që është në pronësi te klubit të Atletico Madrid dëshiron që të rikthehet te Barça, qoftë kjo në formë huazimi apo të një kalimi të përhershëm, ndaj dhe nuk ka ndërmend të marrë në konsideratë asnjë ofertë tjetër.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button