Aktualitet dhe Lajme

“Jam lodhur…”/ Blerando i bën një pyetje publike Shqipes (VIDEO)

Share

Dy banorët e ”Big Brother Vip Kosova”, Blerando dhe Shqipja janë përfolur shumë mbi marrëdhënien e tyre. Edhe brenda shtëpisë së njohur, dyshja u duk sikur kishin pëlqim për njëri tjetrin, por jashtë secili ka vijuar jetën personale.

I gjithë publiku dëshironte ti shihte bashkë, e më në fund Shqipja u shfaq në klipin e Blerandos.

Mirëpo, Blerando ka një pyetje për fansat e tyre dhe ish-banoren, madje ka krijuar edhe një pyetësor ne Instagram se a duhet ai t’i bëjë follow Shqipes, apo kjo e fundit atij.

Jam lodhur me këtë pyetje. Shqipja është kokëfortë, por edhe unë jam më kokëfortë”- thotë në fund Blerando.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button