Aktualitet dhe Lajme

“Jam i dashuruar me ty”/ Dijonisi bën deklaratën e fortë për Ditean (VIDEO)

Share

Dijonisi pas rihyrjes duket se ka trazuar “ujrat” në “Ferma VIP”. Pas flirteve të shpeshta me Baby G, ai ka bërë një deklaratë të papritur, i ka shprehur ndenjat Diteas.

Teksa fillimisht mes dyshes pati një sërë batutash, ku Dijonisi i tha Diteas se do i gjente një burrë, më pas ai i ka shprehur ndjenjat.

Dijonisi i tha se ka rënë në dashuri me blogeren që prej fillimit, e ndërsa Ditea e mori këtë deklaratë me të qeshura dhe e quajti këtë një shaka.

Pjesë nga biseda:

Dijonis: Kam që ditën e parë që kam krijuar një farë pëlqimi për ty. Që në momentin që të kam parë ty, jeta ime ka ndryshuar komplet.

Ditea: Si ka mundësi, si ndryshoi kështu?

Dijonisi: Jam i dashuruar me ty.

Ditea: Si e kuptove këtë?

Dijonisi: Energjia jote më bën të ndihem mirë, sa herë të shoh emocionohem.

Ditea: Prandaj u ktheve ti?

Dijonisi: Ma bëj hallall që nuk ta kam thënë më parë.

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button