Aktualitet dhe Lajme

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

Share

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj po jetojnë dashurinë e tyre jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip Albania” dhe duken më të lumtur se kurrë.

Si rrallë herë Heidi ka postuar disa foto me Romeon, duke shkruar në diçiturën e tyre se është me fat që e ka. Fjalët e bukura të dashurisë, ajo i ka shoqëruar me disa foto ku shihet krah Romeos.

“Fillimisht duam tju falenderojm te gjitheve per gjithe dashurine qe na keni dhuruar. Sa e dua kete Romeon, eshte Zemra ime. Jam goca me me fat ne bote”, shkruan ajo.

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button