Aktualitet dhe Lajme

Gruaja gënjen burrin e arratiset, shoqet shkojnë ta takojnë, por bashkëshorti i saj…!

Share

Historia që u trajtua në studion e emisionit “Me zemër te Hapur” vetëm pak ditë më parë, kishte të bënte me një konflikt për një borxh parash mes dy mikeshash.

Një 43-vjeçare rrëfeu krisjen e kësaj miqësie, pasi ajo shprehet se për hatër të shoqërisë u detyrua të merrte kredi në emër te shoqes, gjë e cila rezultoi fatale pasi sot banka kërkon t’i sekuestrojë shtëpinë e saj.

Jeta e saj plot peripeci nga divorci deri te drogimi i ish bashkëshortit, janë edhe thelbi i gjithë situatës.

Pas emisionit situate ndryshoi dhe te tjera te vërteta u zbuluan lidhur me shoqen e saj e cila gënjeu serish publikisht./m.j


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button