Aktualitet dhe Lajme

Greqi/ Cisterna me karburant shpërthen në mes të autostradës (VIDEO)

Share

Një cistertnë nafte është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në autostradën që lidh Athinën me Korinthin.

Autoritetet helene kanë ngritur alarmin, pasi ka pasur edhe shpërthime të forta. Si pasojë e kësaj ngjarjeje, në këtë aks rrugor është krijuar radhë e madhe automjetesh.

Ndërkohë autoritetet kanë ndërhyrë për të devijuar qarkullimin dhe për të ndaluar ndonjë ngjarje, ndoshta edhe më të keqe.

The post Greqi/ Cisterna me karburant shpërthen në mes të autostradës (VIDEO) appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button