Aktualitet dhe Lajme

FOTOLAJM/Me flamuj kuq e zi, ndizet atmosfera pak para takimit të Kryeministrit Rama në Athinë

Share

Kryeministri Edi Rama mban sot takimin me shqiptarët në Athinë.

Keto jane pamjet nga takimi qe pritet të nisë në orën 11:00 në kryeqytetin grek.

Takimi i parë i turit ‘Krenar për Shqipërinë’ mbahet në stadiumin ‘Galatsi’, në sallën “Christmas Theater”.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button