Aktualitet dhe Lajme

FOTO/ Ori Nebiaj braktis Bardhin, i bashkohet Kuvendit të Bashës

Share

Deputetja Oriela Nebiaj duket se ka braktisur Gazment Bardhin dhe ka vendosur që t’i bashkohet Lulzim Bashës.

Report Tv ka siguruar një foto nga deputetja e cila është e pranishme në Kuvendit Kombëtar të PD-së.

FOTO/ Ori Nebiaj braktis Bardhin, i bashkohet Kuvendit të Bashës

FOTO/ Ori Nebiaj braktis Bardhin, i bashkohet Kuvendit të Bashës

FOTO/ Ori Nebiaj braktis Bardhin, i bashkohet Kuvendit të Bashës


Huazuar nga StartNews

Back to top button